MENU

Satın alma

Banka Havalesi ile satın alma

Kredi kartı ile satın alma hizmetimiz henüz hazırlık aşamasında olduğu için geçici olarak aşağıda belirtilen yöntemleri kullanabilirsiniz.

Web sitemdeki ürünlerden herhangi birini banka havalesi ile satın almak isterseniz  aşağıda belirtilen yolu izlemeniz gerekiyor.

1.Öncelikle aşağıdaki hesap numaralarından birine istediğiniz ürünlerin bedelini yatırıp, yaptığınız havalenin açıklama kısmına satın almak istediğiniz ürünün  numarasını yazmanız gerekiyor.

  1. Banka havalesini yaptıktan sonra info@ufukboy.com mail aresine isminizi, açık adresinizi ve telefon numaranızı yazmanız halinde istediğiniz ürünler 24 saat içerisinde kargoya teslim edilir. Kargo masrafını ürünü getiren kargo görevlisine ödüyorsunuz. Yurt içi kargo ile çalışıyoruz,  cm2 fiyatı ……. tl dir.

Banka Hesap Numaraları / Bank account number

Garanti bankası  Bodrum Çarşı şubesi : 1366

Hesap sahibi / Account owner : Ufuk Boy

Hesap No / Account number : 6643452

IBAN No: TR 21 0006 2000 7050 0006 6434 52

PTT   ( Only for domestic Money transfer)

Posta çeki hesap no: 12864453  Hesap sahibi : Ufuk Boy

 

Önemli Not: Eğer internet bankacılığı kullanıyorsanız havalenizi daha az masraf ödeyerek gönderebilirsiniz. Yok eğer bankaya gidip havale yapayım derseniz sizden 25 – 30 TL gibi fahiş bir gönderim ücreti isteyebilirler. Bu durumda herhangi bir PTT şubesine gidip PTT posta çeki hesabımıza havale yapmanız sizin için daha ekonomik olacaktır . Bu seçenek sadece yurtiçi transferler için geçerlidir.

 

 

Ufuk Boy